Hof van beroep Antwerpen

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid
Tamara Schoefs
tamara.schoefs@schakelteam.be
0490 65 44 30

Coördinator internering Justitie
Tijdelijk aanspreekpunt
Katelijne Seynnaeve
katelijne.seynnaeve@just.fgov.be
0473 81 25 27

Hof van beroep Brussel Nederlandstalig

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid
Mieke Goyens
mieke.goyens@schakelteam.be
0476 88 15 56

Coördinator internering Justitie
Tijdelijk aanspreekpunt
Katelijne Seynnaeve
katelijne.seynnaeve@just.fgov.be
0473 81 25 27

Hof van beroep Gent

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid
Joris Dheedene
joris.dheedene@janbaptist.broedersvanliefde.be
0476 96 22 74

Coördinator internering Justitie
Katelijne Seynnaeve
katelijne.seynnaeve@just.fgov.be
0473 81 25 27

Hof van beroep Bergen

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid
Pierre-Jean Cornu
cornupj@coordinationtsimons.be
0470 99 05 74

Coördinator internering Justitie
Dominique Giaux
dominique.giaux@just.fgov.be
0471 99 57 29

Hof van beroep Brussel Franstalig

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid
Sophie Mercenier
sophie.mercenier@chjt.be
0496 26 21 07

Coördinator internering Justitie
Catherine Califice
catherine.califice@just.fgov.be
0471 63 24 63

Hof van beroep Luik

Netwerkcoördinator internering Volksgezondheid
Martin Delrée
martin.delree@saintmartin.ofc.be
0499 05 58 98

Coördinator internering Justitie
Hélène Cuvelier
helene.cuvelier@just.fgov.be
0471 99 56 02